Breaking Bad’in Gustavo’su: Çocuklarım hayatta kalsın diye kendimi yok etmeyi düşünüyordum

Breaking Bad dizisindeki “Gustavo Fring” karakteri ile akıllara kazınmış olan oyuncu Giancarlo Esposito katıldığı bir radyo programında 2008 yılında geçirdiği zor dönemden bahsetti.

Esposito, “Beynimdeki çıkış yolu şuydu: Biri intihar ederse hayat sigortası alınır mı? Karımın bunu neden sorduğum hakkında hiçbir fikri yoktu. Plan yapmaya başladım. Eğer beni öldürecek biri olsaydı, talihsizlik sonucu ölseydim, çocuklarım sigortayı alırdı” ifadeleri ile geçmişte bulunduğu zorlu süreci anlattı.

“Zor zamanlardı”

Ünlü oyuncu, “Dört çocuğum vardı. Onların bir hayat yaşamalarını istedim. Zor zamanlardı. Kelimenin tam anlamıyla hayatta kalabilmeleri için kendimi yok etmeyi düşündüm” şeklinde konuştu. Ölümü bir çıkış yolu olarak gördüğü dönemleri anlatan Esposito, çocuklarına ömürleri boyunca taşıyacakları bir travma bırakmak istemediği için kendine engel olduğunu anlattı.

“Tünelin ucundaki ışık Breaking Bad’di”

Giancarlo Esposito, hayatını Breaking Bad dizisinin değiştirdiğinden de bahsetti. “Bu bir çıkış yolu olduğuna dair ilk işaretti ama ben burada çocuklarımın yanında olmayacaktım. Sonra bunun geçerli olmadığını düşünmeye başladım. Çünkü onlara vereceğim acı, ömür boyu sürecek ve uzaklaşmaya çalıştığım nesiller arası travmayı daha da uzatacak, hayat boyu sürecek bir travma olacak. Tünelin ucundaki ışık Breaking Bad’di” diyen oyuncu yaşadığı parasal sıkıntıların ardından dizi kadrosuna katıldığını ve kariyerinin gidişatının değiştirdiğini anlattı. Oyuncu bu dizideki performansından sonra birçok projede yer aldı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir